КП Корюковский водоканал
Титульне фото

Шановні споживачі! Період передачі показників лічильників змінено! Звертаємо увагу, відтепер період надання показників розпочинається з 25 по 2 число включно наступного місяця. Будьте уважні! Відновлена робота ВАЙБЕР - БОТУ! Вибачте за незручності.

Далі ...
Титульне фото

Шановні споживачі!

Подяка за розуміння

Далі ...
Титульне фото

Шановні користувачі послуг централізованого водопостачання та водовідведення

Повідомлення споживачам.

Далі ...
Титульне фото

До уваги споживачів!

Повідомляємо, що в зв’язку з проведенням робіт по знезараженню сиситеми водопостачання 20 травня 2020 року з 9-00 до 16-00 год. буде тимчасово припинено водопостачання. Після поновлення водопостачання буде проводитись промивка водопровідної системи міста від бруду та діючого розчину, тому просимо до 19-00 год. утриматись від надмірного використання води. Вибачаємось за незручності.

Далі ...
Титульне фото

Шановні споживачі!

З метою запобігання захворювання, викликаних короновірусом COVID- 19, просимо припинити відвідування в термін до 03.04.2020 року адміністративних та виробничих приміщень. Прийом громадян на підприємстві заборонено але може здійснюватись виключно  з невідкладних питань ( аварії на мережах, тощо) з дотриманням мосочного режиму по одному. Пропонуємо по всіх інших питаннях  звертатися за телефонами  2-14-03, 2-16-04  та  2-12-96. Вдячні за розуміння.

    Адміністрація КП "Корюківкаводоканал"

Далі ...