КП Корюковский водоканал
Титульне фото

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

В зв’язку з аварією на центральному  водопроводі по І провулку Перемоги буд. 14   буде припинено централізоване водопостачання 19 січня 2022 року з 9-00 до 14-00 години по вул. Перемога ( частково)  з провулками, Енергетична, Лісова, Осіння,Нова ( частково) та Чернігівська ( частково). Вибачте за незручності.

Далі ...
Титульне фото

Увага, зміна тарифу з 1 січня 2022 року!

Структура тарифу 2022

 

Рішення № 597 від 24 грудня 2021 року "Про встановлення тарифів для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення"

Далі ...
Титульне фото

Прийміть наші найщиріші вітання з наступаючим  Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу  з боку друзів та  тепло близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.  З Новим Роком!

Далі ...
Титульне фото

Для споживачів, які вперше підключаються до мережі централізованого водопостачання!

В зв’язку з початком опалювального сезону 2021-2022 року та необхідністю підтримання у котлах індивідуального опалення постійного тиску води, підключення  домоволодінь до мереж централізованого  водопостачання буде припинено з дня початку опалювального сезону. Дата початку опалювального сезону визначається рішенням виконкому Корюківської міської ради. Стосується осіб, які після 15 жовтня  2021 року мають наміри підключити будинок до мережі централізованого водопостачання.

Далі ...
Титульне фото

До уваги споживачів послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

 Повідомляємо, що в зв’язку з проведенням планових робіт по знезараженню сиситеми водопостачання 08  жовтня  2021 року з 9-00 до 16-00 год. буде тимчасово (обмежено) припинено водопостачання. Після поновлення водопостачання проводитимуться роботи з промивки водопровідної системи міста від бруду та діючого розчину, тому просимо до 19-00 год. утриматись від надмірного використання води та створити запас питної води. Вибачаємось за незручності.

Далі ...